Deset důkazů

22. dubna 2008 v 20:57 | ×€ĐITH K&UŁITZ×
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
______________________________________________________________
Jsou všude na světě podporováni svými fanoušky. Tokio Hotel, které si média pletly za dočasný fenomén, zůstávají v srdcích mladé generace. A najednou je tu máme! Tady je desetibodové hodnocení na vizi kapely.
"Žádné holky v tourbusu!"
1.Chceme vyhrát všechno!
Bill: Ema, NRJ Music Awards, Goldene Kamera...přijmeme každou cenu, kterou dostaneme. Znám některé, kteří protestují, protože jsme všude! Ale před dvěma roky, jsme byli jen v našem městě. To, že můžeme vyhrát je dárek! Vážíme si každé chvíle, jako kdyby byla jediná...
2.Křičící holky jsou zábavné/skvělé!
Tom: Jakmile dorazíme na koncert nebo předávání, jsou tam holky, které křičí, aby nás uvítaly. Jsem pyšný na hlasivky našich fanoušků! Umí vytvořit atmosféru. Díky nim je to povyk a to nám dává důležitost.

3.Pronásledováni fotografy
Bill: Věřím, že nejhorší v tom cirkusu jsou fotografové. Když někam dorazíme, jsou tam. Kritizují nás, ale nejsou jediní, kteří by prodali duši za dobrou fotku!"
Tom: Jsou super agresivní, křičí na nás, abychom se k nim otočili. A bojují o to nejlepší.
4.Chodíme na velké akce, abychom viděli fanoušky
Tom: V roce 2007 se nic nezastavovalo. Tenhle rok to bude stejné a ještě větší, kvůli dobývání Ameriky. Kromě poznávání interpretů a vyhrávání cen, chodíme na akce, abychom viděli fanoušky. Protože jinak, mezi plány a TV bychom s nimi ztratili kontakt.
5.Amerika, stále je těžké tomu věřit
Bill: Nikdo si nechce dělat velké iluze o naší kariéře v Kanadě a Americe. Naše promo turné bylo úspěšné. Show byly naprosto vyprodané během pár hodin. Pravda, ale to nebyl fotbalový stadion, jako mají jiní interpreti, začíná to totiž pomalu. Ve Francii, to bylo stejné. Na začátku to bylo Trabendo a nyní Bercy a brzy Parc des Princes.
6.Jsme si vědomi všech pomluv!
Bill: Někdy je to šokující. Ale většinou i otravné. Sebral jsem odvahu na Goldene Kamera, v Německu, v únoru a trochu to vrátil. Řekl jsem jasně, že jsme čtyři důvody, proč nemít děti, můj bratr, který nosí velké kalhoty, měl 25 holek v jednom týdnu po vydání Durch den Monsun, opili jsme se a byli vyhozeni z několika hotelů. Taky jsem nezapomněl na armádu a útěk od ní, potom, že jsem si opravil make-up a prohlásil o sobě, že jsem gay. A že jsem taky skoro umřel na anorexii. Myslím, že fanoušci, kteří tomu rozuměli, to ocenili
7.Holky jsou něco pro novináře.
Tom: Nikdy jsem neskrýval, že miluju milostná dobrodružství. Ale byli to novináři, kteří se rozhodil mi přidělit v jednom měsíci 25 holek. Nechci to popřít, protože to je zbytečné. Řeklo by se, že lžu nebo že si za tím nestojím. Nicméně, reputace mě předchází jak nic jiného!
8.Jsme označováni za namyšlence
Bill: Není to tak dávno, kdy jsme hráli v klubech za 100euro za víkend a byli jsme...placeni! A zajímalo nás, kdy nás konečně objeví. Potom jednoho dne, producent s námi podepsal smlouvu na náš první klip do televize, tolik jsme z toho šíleli, že jsme souhlasili. I kdyby to bylo jenom jednou vysíláno! Proto dnes žijeme jako darem. Bereme to, aniž bychom zapomněli na to, jak si to zasloužíme.
9.Je to profese s riskem
Bill: Milujeme scénu. Ale někdy nám to padá na hlavu. Když na nás míří světla, nevidíme publikum, nebo jen velmi málo.
10.Je tu potřeba soukromí
Tom: Je tu zlaté pravidlo, které respektujeme, žádné holky v tourbuse! Je to místo, kde máme klidnou atmosféru, kde sledujeme DVD, hrajeme konzole a mluvíme. Být jenom spolu je důležité. Jinak bychom z toho tlaku na turné asi brzy zešíleli!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.