Jde mu jen o SEX! - 10.dílek

17. dubna 2008 v 17:34 | ×€ĐITH K&UŁITZ× |  Jde mu jen o SEX!
Njn…chlapečku, si začni zvykat, že dycky nebude všecko tak, jak by se ti líbilo.
Když sem se ráno probudila, samozřejmě jako poslední, Tom na mě házel jednou ublížený a podruhý zas chtivý pohledy. Chjo…je to prostě pako. Když k nám ale do chatky strčil hlavu Andys, Tomajz se rozzářil, jako sluníčko. Jasně, byl poslední den tohohle úžasnýho tábora. Všici si balili, a já na tom nebyla jinak. Tom měl sbaleno hned a pak vystřelil jak kometa za Andreasem a zbytkem jeho partičky. Ségra měla taky celkem rychle sbaleno, ale já s Billem sme na tom byli o dost hůř. Všecko sme si skládali, aby se nám to nepomuchlalo a pak sme oba lítali po chatě a sháněli, jednou řasenku pak stíny atd. Pak sme konečně zalejzali do busu a já se uvelebila k holkám. Začali sme si vyprávět, kam hned vyrazíme, až se vrátíme do civilizace. Když sem se pak podívala, kde je Ashley, uviděla sem jí v Billově náruči.


Jo, slušelo jim to, hrozně jim to slušelo. Ashley se na mě podívala a usmály sme se na sebe. Vlastně až díky tomuhle táboru sem si uvědomila, jak je to super mít sestru, co sestru, vlastně dvojče. Nejbližšího člověka na světě. Nechápu, jak sem předtím mohla bejt na Ash tak zlá. Posmívala sem se jí a teď mi dochází, jaká sem byla kráva. Až přijedeme domů, musim se jí za všecko omluvit.
***Ashley***
Po tom jedinečnym zážitku s Billem sem byla tak šťastná. Billa sem milovala nejvíc ze všech na světě. Teda, existovala ještě jedna osoba, kterou sem měla tak ráda, že bych pro ni udělala cokoli, jasně, moje ségra. Když sme s Billem ruku v ruce nastupovali do autobusu, uvědomila sem si, že díky tomuhle táboru, sem pochopila, jak je pro mě Jess důležitá. Byla sem na ní několikrát tak hrozně naštvaná, ale pak sem si uvědomila, že to je vlastně proto, že mi ségra moc chybí. Nikdy předtím sme se nijak nemusely. Už odmala každou z nás zajímalo něco jinýho, a za tim sme si taky každá šla. Nikdy sme spolu nemluvily o našich problémech. Celej ten muj život mi něco chybělo, ale já nevěděla co. A až teď sem si uvědomila, že mi chyběl nejdůležitější člověk v mym životě-Jess. Hned jak přijedeme domů a bude chvilka klidu, musim tohle všechno Jess říct.
****
V autobusu sem neseděla s nikym jinym než s Billem.
"Bille…"
"No." odpověděl a podíval se na mě přes časák.
"Víš, já ti ci něco říct…"
"Tak povídej." a zavřel časák a naklonil se ke mně.
"Eh…no…" upe sem zrudla. Já mu to takle nedokážu říct, dyž je tak blízko.
Bill na mě koukal se zvednutym obočím a trochu pobavenym obličejem.
"Nesměj se!" řeknu na oko uraženě.
"Já se nesměju."
Naklonila sem se k němu a do ucha mu to pošeptala.
"Miluju tě."
Bill mě jemně chytnul za ramena a podíval se mi do očí.
"Taky tě miluju."
A pak sme se políbili. Tenhle polibek byl snad doteď náš nejkrásnější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.