Jde mu jen o SEX! - 7.dílek

17. dubna 2008 v 17:28 | ×€ĐITH K&UŁITZ× |  Jde mu jen o SEX!
Proč mě nikdo nemá rád? A co Ashley? Ta taky ne? Vždyť je to moje dvojče…
Nesmim ale ztrácet naději! Copa sem ňáká třasořitka? Ne! Zejtra si to vyřikam s holkama a pak to vyřídim s Kaulitzem! A ten uvidí. Zase mě napadlo nejmíň tisíc mučednickejch metod. Jak Toma přimět aby promluvil. Jak Toma přimět, aby se omluvil. Jak Toma přimět, aby zpytoval své svědomí. Na to sem ale radši zapomněla, páč vraždění by se mi a hlavně našim nejspíš pěkně prodražilo a věznici bysme měli na prahu. A nejenom věznici, ale i polepšovnu. Ale míň morbidní plány mam samozřejmě taky, a ty se mi budou hodit. Pak sem zalezla k nám do tý poblitý chaty. Bill a Ash spali, ale Tom ten to předstíral! Navíc sem se o tom za chvíli přesvědčila.


Lehla jsem si do svý prožraný postýlky (věřte, musela sem se hrozně přemáhat), mimochodem spala sem s Tomem v manželský. A začala sem si foukat odřený dlaně, páč to dost svědilo a štípalo. Navíc, jak sem upadla, tak mě začalo zase bolet v těch zádech, jak mě Tomajz narval na to umyvadlo. Ale takhle se mnou, chlapečku, zacházet nebudeš! Zrovna sem se chtěla stočit do polohy Embrio, páč sem takhle zvyklá spát, když mě zezádu surově čapnul Tomajz za ramena a otočil mě k sobě čelem.
"Co zase chceš? Ty mi vážně nedáš nikdy pokoj!" řeknu mu otráveně do očí, i když vlastně ho nevidim, páč je tma jak v ranci.
Tom mě, bez odpovědi, chytnul za boky a přitáhnul si mě k sobě (zase?).
"Hele, hele! O co se zase pokoušíš? Nemyslíš, že si mě už zrakvil dost? Sedřený ruce, nateklý záda, ztrapněná před celou třídou…" a přidam jeho klidně i stoletý naschvály.
"Zajímavý. A o co se pokoušíš ty? Mě už si taky zrakvila dost! Propíchaný břicho od párátek, nakopaný péro a kulky od tvýho kostnatýho kolene, jo taky si na mě minulej tejden vylila kolu a mě pak poštípaly nejmíň čtyři vosy!" odpoví.
"No a? Zasloužil sis to! A že tě poštípaly vosy je tvoje věc. Mě to může bejt jedno!"
"Může? Ale nemusí! A já vim kotě, že ti to jedno neni! Páč se ti moc líbim! Co líbim, miluješ mě! A už bys určitě nedopustila, aby se mi něco stalo." začne mi šeptat do ucha…Ehmm…nemá náhodou pravdu? Ne nemá! Je to vůl!
"To neni pravda!"
"Ale Jessí, jenom se nedělej! Stejně přijde den, kdy to budeš chtít! Budeš se mnou chtít chodit! Budeš chtít, abych tě miloval! Budeš se mnou chtít mít dokonalý a neopakovatelný zážitky ve všech oblastech! Budeš chtít se mě dotýkat, líbat se se mnou a mazlit se! Nebudeš ode mě chtít už jenom sex! Budeš chtít něco víc! Budeš zvědavá, jaký to se mnou asi je! A pak tomu neodoláš a podlehneš!" tohle všechno mi šeptal do ucha, a já myslela, že se zbláznim.
"Já sem sex po tobě nikdy nechtěla!" začnu se uboze bránit. Tom má ale prostě navrch! Má na mě ty správný páky a má vlastně i pravdu.
"Hlouposti, kotě, hlouposti!"
Nevim, co by se dělo dál, kdyby do naší chaty nestrčila hlavu Sofie.
"Jess, můžeš prosim tě na chvíli?" potichu řekla do tmy.
"Jo jasně, hned." rychle sem odpověděla, vyškubla sem se Tomovi a s cigárama a zapalovačem sem vyběhla ven za Sofií.
"Jessí, si v pohodě?" zeptala se starostlivě.
"Jo, jsem. Proč?" a já myslela, že si o mě myslí, že sem děvka.
"No jak ti Tom nadával, tak sem myslela…"
"Jo, tamto. Nic se nestalo. Tom je vůl."
"Jo, aha."
"Víš co? Poď pudem se projít a já ti to vysvětlim." navrhla sem jí a ona kejvla.
Vrátila sem se o dvě hodiny později. Měla sem v sobě nejmíň dvě krabky. Ale byla sem úžasně uklidněná. V chatě už všici spali, teda aspoň myslim. Zachumlala sem se pod tu no…vydesinfikovanou peřinu a po ňáký chvíli sem usnula.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.