Duben 2009


DE Bravo nr. 19/09

30. dubna 2009 v 23:42 | Posted by Edith*
Free Image Hosting at www.ImageShack.us . Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

TH už se dál nebudou vyjadřovat k tématu "stalkers'

30. dubna 2009 v 23:35 | Posted by Edith*
Hamburk - Teenie kapela Tokio Hotel chce problémy s dotěrnými fanoušky okamžitě přenechat soudu. Jak manažer magdeburské kapely, David Jost, řekl, kapela se už dál nebude k případu vyjadřovat.
Začátkem dubna se Billovo dvojče, Tom Kaulitz, střetl na čerpací stanici v Hamburku s mladou ženou. Následně se ukázalo, že kapela je již roky pronásledována stalkers a obtěžována maskovanými dívkami.

Cena mládeže pro dvojčata z TH

30. dubna 2009 v 23:34 | Posted by Edith*
Tokio Hotel dvojčata, Bill (19) a Tom (19) Kaulitzovi byli vyznamenáni za jejich "vzorný školní výkon" cenou pro mládež, která se učí pomocí internetu.

Vedle jejich kariéry jako muzikanti, dělali oba přes internet ukončení její reálné školy a absolovali ho "s vanikajícími známkami", řekl spolkový ministr školství. Cena studia "DistancE-Learning" je každoročně zapůjčena nejúspěšnějším internetovým absolventům.

Tokio Hotel obviní bláznivé fanoušky

30. dubna 2009 v 23:32 | Posted by Edith*
Spor mezi Tokio Hotel a jejich údajnými extrémními fanoušky bude stále bizarní!

Francouzska Noemai (20) z dívčího gangu "Les Afghanes on Tour" tvrdila, že matka Billa a Toma Kaulitze je napadla lahví od coly.

Teď se brání německá nejúspěšnější kapela proti této výtce.

"Stalker jsou skutečně tak odvážné říct, že nenapadli matku, ale naopak," řekl pobouřeně producent a manažer David Jost. "V tomhle to bude vždycky dobrodružné."

Už půl roku měly francouzské dívky Tokio Hotel obtěžovat, ohrožovat, sídlit před jejich byty, pronásledovat je na dálnici.

David Jost: "Nedoufám, že stalkers planují další útoky. Nebudeme teď obiňovat jednotlivé členy, ale celý stalker-gang a soudně prosadíme, aby se se kapele a k jejich rodině dál už nesměly přiblížit."

Album - 14. června?

27. dubna 2009 v 22:27 | Posted by Edith*

Nevím co je na tom pravdy.

Přeložila Terush pro terusky-tokiohotel.blog.cz - nekopírovat bez zdroje!

Z portugalského Brava:

Tohle je horká novinka - nové album Tokio Hotel vyjde 14. června. Jméno stále zůstává neznámé, víme, že už jim chybí poslední kroky, které budou ve studiu v Los Angeles. Předtím dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi nahrávali v Berlíně, v domácím studiu.

Jsme plní očekávání slyšet výsledek!

Leute Heute - 25.4.2009

27. dubna 2009 v 22:25 | Posted by Edith* |  Videa - Youtube, MyVideo...

LINK


Bild.de - Divčí skupina zastavuje nové album Tokio Hotel

27. dubna 2009 v 22:22 | Posted by Edith*
Bill (19) a Tom (19) Kaulitzovi měli teď v Los Angeles dodělávat jejich nové album. Let byl zabukován, ale Tokio Hotel-dvojčata zůstávají. Ze strachu o život svojí matky, která měla být ohrožována dívčím gangem "Les Afghanes On Tour".

Před 11 dny měl Tom na čerpací stanici v Hamburku udeřit Francouzsku Perrine D. (21). Ta mu měla předtím a típnout cigaretu o jeho auto.

Vyvrcholení honu na muzikanty, který trval měsíce? "Vedle mnoha hrozeb a útoků bylo kvůli automobilových honičkám stalkers příliš mnoho dopravních nehod," řekl manažer David Jost k BAMS. Bill a Tom podali obvinění, Perrine D. také.

Poté právník Francouzsek nabídl, že Perrine D. stáhne obvinění, když ho stáhnou také dvojčata. "Měli jsme podmínku, že musí písemně podepsat, že se nepříblíží k nikomu z rodiny kluků." Místo podepsání vyhodily dívky svého právníka. Jost: "Takže jsme výpověď nestáhli. Teď podá náš právník žádost podle zákona o ochraně násilí a chybějící obvinění proti ostatním."

Manažer řekl, že ještě dříve měly dívky házet láhve po autech kluků. 8.dubna ohrožovaly matku dvojčat. Jost: "Ohrožovat matku v tomohle případě je pro Billa a Toma dokonce to nejhorší. Jakmile jde o jejich člena rodiny, posunout dvojčata jakékoliv priority:" Proto teď nechtějí Bill a Tom nechávat svoji matku samotnou.

Odkud přišla tahle neuvěřitelná nenávist ke kapele? Zasvěcenec z kruhu fanoušků pro časopis Bravo řekl: "Před rokem si jedna z těchto francouzských dívek pronajala byt ve stejném místě jako dvojčata." Dále pokračuje: "Ale Bill a Tom chtěli mít doma svůj klid a ve svých málo volných dnech nerušeně odpočívat. "To ale stopařky nechtěly akceptovat a byly naštvané." Co se teď bude dít kolem dívek a kapely - s láskou fanoušků to dál jistě nemá co dočinění.

Medvídek Bill je zamilovaný

25. dubna 2009 v 23:35 | Posted by Edith*
Krásný jsou <3

And we like each other soooo much!!! . *cuddle!* . Isn't he a fine guy! . *snog!*
Tastes much better in Lara's company! . Let's eat some grass together... . Mmm.... Soooo fluffy.... . Hey folks... Isn't Lara a fine girl?

Spoustu dalších fotek najdete tady
↓↓
http://family.webshots.com/album/571257070rsiYOa?start=0

Dohoda s Tokio Hotel ztroskotala

25. dubna 2009 v 23:29 | Posted by Edith*
Už měsíce obtěžují maskované dívky Tokio Hotel. Jedna fanynka měla dokonce zaútočit na matku dvojčat Kaulitzových, Tom a Bill vznesli obvinění. A stalkers nechtějí přestat, řelk manažer kapely David Jost. Po skandálu na čerpací stanici Bahrenfelder (Tom uhodil Francouzsku Perrine), se chtěl advokát fanatických fanynek s kapelou dohodnout. Teenie hvězdám nabídl, aby stáhli obvinění proti dívčímu gangu, ale dívky musí písemně potvrdit, že se k Billově a Tomově rodiny už nepřiblíží. Ale dívky nechtějí přestat. Svého právníka vyhodily. "Dvě ze tří stalkers se zbavily svého mandáta", řekl Jost.

Mohou TH zase brzo klidně spát?

25. dubna 2009 v 23:25 | Posted by Edith*
Nabídka míru pro kluky z Tokio Hotel!

Po útocích gangu stopařek proti kapele a reakci Toma na čerpací stanici se právník dívek ohlásil pravníkovi Billa (19) a Toma (19) Kaulitze.

Jeho návrh: Ten zruší udání proti Tomovi, když kapela zase stáhne oznámení proti dívkám a jiná trestní oznámení.

Manažer a producent David Jost o mírové nabídce protistrany: "To jen tehdy, pokud je zaručeno, že se stalkers už nepřiblíží k členům rodiny Billa a Toma."

To se stalo:
Kytarista Tokio Hotel, Tom Kaulitz (19) před několika týdny vybouchl na čerpací stanici a udeřil mladou ženu (21) do obličeje poté, co tipla cigaretu o jeho auto. Potom proti rockové hvězda podala oznámení.

Žena měla patřit ke Stalker-gangu z Francie. Nazývají se "Les afghanes on tour" (Afghánky na turné). Gang se měl skládat ze čtyřech dívek, které kapelu pronásledují již půl roku na každém kroku. Mladé ženy jsou většinou zakryté nebo maskované.

Stopařky pravděpoboně obláhaly také domy členů kapely. Na auta muzikantů měly házet vajíčka, psát výhružné dopisy a obtěžovat rodiny členů kapely.

Tokio Hotel: Další spor s fanoušky

25. dubna 2009 v 23:23 | Posted by Edith*
Členové kapely Tokio Hotel se už vícekrát střetli s dotěrnými fanoušky. Lüneburské zastupitelství vyšetřuje případ, který se měl odehrát v části Seevetal. Tam obývají členové kapely nemovitost. Do incidentu je pravděpodobně zapojena matka Kaulitz-dvojčat, Billa a Toma.

Podrobné informace o konfliktu z 8.dubna nechce žalobce uvést. Především není známo, zda je matka oběť nebo podezřelá.

Den po pochybném činu se střetl kytarista Tom Kaulitz (19) na čerpací stanici s mladou Francouzskou Perrine D. (21). Den po útoku podala kapela trestní oznámení. Mladá žena ukazuje zranění, které ji udajně způsobil Tom Kaulitz.

Manažer úspěšné magdeburské kapely nedávno oznámil, že muzikanti jsou již roky pronásledováni maskovanými dívkami. To je také důvod, proč oni a jejich rodiny stále mění bydliště.

Policejní zpráva: Střetnutí na čerpací stanici

22. dubna 2009 v 19:31 | Posted by Edith*
Hamburk - 15.4.2009, 23:00 hod., Hamburk-Bahrenfeld, Stresemannstrasse

Po fyzickém střetnutí mezi 21letou mladou ženou a 19letým muzikantem ve středu pozdě v noci, zahájila policie v Hamburku vyšetřování.

19letý byl se svým autem na čerpací stanici v Hamburk-Bahrenfeld. Je zřejmé, že tam byl poznán 21letou, která byla v doprovodu čtyř kamarádek. Žena sdělila policii, že zaklepala na okno, aby si mohla 19letého vyfotit. Muzikant stáhl okno a vyhodil z okna cigaretu. Dospívající po ní pravděpodobně cigaretu hodil. Mládá žena chtěla cigaretu zničit a típla ji na okno auta. Na to 19letý vystoupil ze svého vozidla a mělo dojít k fyzickému střetnutí.

Před příjezdem policie muzikant se svým autem už odjel, takže nemohl být vyslechnut. Policie zaznamenala na obličeji 21leté lehká zranění.

Probíhá trestní vyšetřování.

Happy Easter!

22. dubna 2009 v 19:27 | Posted by Edith* |  Montáže
  photomontage by Kattte  

click on pict ->imagebam.com

Je Tom násilník? BRAVO zná pravdu!

22. dubna 2009 v 19:21 | Posted by Edith*

Tokio-Hotel-Star Tom udeřil dívku do obličeje! Ale BRAVO zná tajemství, které za tím je!

Fanoušci jsou šokováni! Jinak tak milý Tokio-Hotel-kytarista Tom Kaulitz (19) vybouchl a udeřil dívku do obličeje! Síla! Náš Tokio-Tom násilník? Co se stalo? Čerpací stanice v Bahrenfeldu v Hamburku, Tom chtěl natankovat svoje černé Audi R8. Najednou se objevily čtyři fanynky. Jedna dívka, Perrine D. (21) fotila star s bleskem přes okno auta. Na to měl Tom vyhodit cigaretu z okna. Perriene vzala oharek cigarety, típla ji na okno jeho auta. Tom vyskočil z vozu, rukou ji vrazil do obličeje, trčil do ní, než spadla na zem. Potom Tom odjel pryč.

Perrine zavolala policii, sanitka ji převezla s monoklem pod okem a zraněním ucha do nemocnice. Taková scéna byla zaznamenána na kameru čerpací stanice. Teď bude proti Tomovi vznesena žaloba za ublížení na těle. Ale co za tím opravdu stojí?

Zasvěcenec říká: "Dívky, které byly zapojeny do incidentu na čerpací stanici, nebyly žádné fanynky - ale skupina agresivních stopařek." Dívčí gang z Francie, který se jmenuje "les Afghanes on tour". Jsou většinou zakryté nebo maskované. "Už téměř půl roku jsou v obležen bytů členů kapely, hází vajíčka po autech a nevyhrožují dokonce kapele, ale jejich rodinám - dokonce také některým fanouškům." To potvrdil také producent Tokio Hotel, David Jost (36) z LA pro Bravo. "Jedna z těch dívek-stopařek, zaútočila 8.dubna také na rodinného člena Billa a Toma" vypráví. "Další den jsme rovnou proti dívce podali oznámení - teď jsme podali další trestní oznámení."

Ale co mají tyhle Francouzsky proti Tokio Hotel? Zasvěcen z kruhu fanoušků říká: "Před rokem si jedna z těchto francouzských dívek pronajala byt ve stejném místě jako dvojčata." Ale Bill a Tom chtěli mít doma svůj klid a ve svých málo volných dnech nerušeně odpočívat. "To ale stopařky nechtěly akceptovat a byly naštvané. Tak vypracovaly šílený plán - zničit Tokio Hotel! Díky měly zjistit všechny adresy rodinných členů, bodygardů a členů kapely, aby uskutečnily svůj plán. Jsou všude, číhají na ně na každém kroku!"

"Les Afghanes on tour" (vzhledem k maskování přes arafatky) číší totální strach u Tokio Hotel a jejich fanoušků. Dokonce poslaly Tomovi, Billovi a spol výhružný dopis. "Hází vejci, přivádí ostatní lidi k pláči - a nepřestanou, protože jim to připadá jako zábava." Kluci z Tokio Hotel také osobně prosili čtyři dívky, Angelique, Noemie, Aurore a Perriene, aby přestaly. Je Tomova reakce také jenom kvůli neustálému trápení jeho rodiny, přátel, kamarádů kapely a fanoušků? "Víc než půl roku kluci proti tomu nic nedělali - jen prosili o klid. Tenhle gang chce kapelu zničit -a s tímhle jsou už o krok dál," obává se zasvěcenec.

U TH fanoušků jsou "les Afghanes on tour" už delší dobu obavou. MelovesBill na internetu píše: "Toma pronásledovaly už dost dlouhou dobu!" Jean19 říká: "Agrese je blbá. Ale Tomovi rozumím. Někdy jsou nervy prostě u konce." Násilí přesto není žádné řešení… V tomhle je BRAVO pro vás…

(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // DE Bravo nr. 18/09

DE Bravo nr. 18/09

22. dubna 2009 v 19:21 | Posted by Edith*

Tom new black hair

22. dubna 2009 v 19:20 | Posted by Edith* |  Tom - Fota


Pronásledovací video

19. dubna 2009 v 23:53 | Posted by Edith* |  Videa - Youtube, MyVideo...
Todle snad ani není možný. Nesnáším tydle vlezlý fanoušky... Nemaj to v hlavě v pořádku.


LINK